Privát GREEN LAND

Privát Greenland je situovaný v Liptovskom Mikuláši, necelých 5 km od Aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet k dispozícii vo všetkých priestoroch. Počas pobytu môžete zadarmo využívať hotelové súkromné parkovisko. Každá ubytovacia jednotka v priváte Greenland je vybavená káblovou TV a ponúka kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou. K ďalším ponúkaným zariadeniam privátu patrí úschovňa batožiny, požičovňa bicyklov a úschovňa lyží. Na mieste alebo v okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je cyklistika či pešia turistika. Ak máte chuť na návštevu okolia, nevynechajte vodnú nádrž Liptovská Mara vzdialenú 6,1 km alebo lyžiarske stredisko Jasná nachádzajúce sa necelých 12 km od privátu. Podľa nezávislých hodnotení majú naši hostia túto časť destinácie Liptovský Mikuláš v obľube. Hovoríme vaším jazykom

Pohodlné a priestranné izby

Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľnou a toaletou… Samozrejmosťou je televízor a bezdrôtové pripojenie k internetu v cene ubytovania.

Spoločenský priestor/kuchyňa

Piestranná kuchyňa ktorej súčasťou je jedáleň je vhodná na spoločné posedenie. Na vyžiadanie sú k dispozícii rôzne spoločenské hry.

Parkovanie

Súčasťou objektu je bezpečné parkovanie pre autá a motocykle.

Posedenie

Večer môžete stráviť v príjemnom prostedí krytého záhradného posedenia s grilom a priestranným stolom pre 10 osôb.

Lyžiareň

Vaše lyže a lyžiarky si môžete uschovať v samostatnej vykurovanej miestnosti, tak aby Vám nemuseli prekážať na izbe. Súčasťou lyžiarne je sušiak na lyžiarky.

Domáce zvieratá

Po predošlej dohode si môžete priviezť aj Vašich domácich miláčikov.

ap_izba_A.JPG
kuchyna.jpeg
v_parking
v_grillplace
v_ski_room
v_animals